Şu anda temsili restoranları görüntülemektesiniz. Sipariş verebilmek için lütfen giriş yapın.

Bu Restoranın En Sevilenleri

(10 Ürün)
menu
Lahmacun

Mevsim salata ile

%83 Beğenildi(148 Değerlendirme)
148 TL
menu
Kuşbaşılı Kaşarlı Açık Pide

Dana Kuşbaşı Et,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir

%93 Beğenildi(44 Değerlendirme)
387 TL
menu
2'li Lahmacun Menü

2 Adet Lahmacun+ 1 Adet Ayran(175 ml.),Mevsim salata ile servis edilir.

%82 Beğenildi(94 Değerlendirme)
324 TL
menu
Mevlana Pide

Kaburga Kıyması,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

%90 Beğenildi(73 Değerlendirme)
320 TL
menu
Etli Ekmek

Kaburga Kıyması,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

%86 Beğenildi(80 Değerlendirme)
300 TL
menu
3 Lahmacun 1 Ayran Menü

3 adet lahmacun + 1 adet ayran (175 ml), mevsim salatası ile servis edilir.

%93 Beğenildi(16 Değerlendirme)
455 TL
menu
Özel Lahmacun

Sarımsaklı ve acılı. Mevsim salata ile

%85 Beğenildi(28 Değerlendirme)
162 TL
menu
5 Lahmacun Ayran Menü

5 Adet Lahmacun+ 2 Adet Ayran(175ml.),Mevsim salata ile servis edilir.

%83 Beğenildi(6 Değerlendirme)
795 TL
menu
Bıçak Arası Pide

Dana Kuşbaşı Et,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

%94 Beğenildi(18 Değerlendirme)
360 TL
menu
Usta Lahmacun

Kaburga kıyması, domates, biber. Mevsim salata ile

%86 Beğenildi(43 Değerlendirme)
216 TL

Coca-Cola Doyuran Menüleri

(5 Ürün)
menu
2 Adet Lahmacun & Coca-Cola (33 cl.)

Mevsim salata ile 2 Adet Lahmacun & Coca-Cola (33 cl.)

385,99 TL
menu
4 Adet Lahmacun & Coca-Cola (1 L.)

Mevsim salata ile 4 Adet Lahmacun & Coca-Cola (1 L.)

726,98 TL
menu
Kuşbaşılı Kaşarlı Açık Pide & Coca-Cola (33 cl.)

Dana Kuşbaşı Et,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir & Coca-Cola (33 cl.)

477 TL
menu
Mevlana Pide & Coca-Cola (33 cl.)

Kaburga Kıyması,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir. & Coca-Cola (33 cl.)

410 TL
menu
Etli Ekmek & Coca-Cola (33 cl.)

Kaburga Kıyması,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir. & Coca-Cola (33 cl.)

390 TL

Lahmacunlar

(6 Ürün)
menu
Lahmacun

Mevsim salata ile

%83 Beğenildi(148 Değerlendirme)
148 TL
menu
Özel Lahmacun

Sarımsaklı ve acılı. Mevsim salata ile

%85 Beğenildi(28 Değerlendirme)
162 TL
menu
Kaşarlı Lahmacun

Mevsim salata ile

%62 Beğenildi(8 Değerlendirme)
162 TL
menu
Usta Lahmacun

Kaburga kıyması, domates, biber. Mevsim salata ile

%86 Beğenildi(43 Değerlendirme)
216 TL
menu
Kaşarlı Usta Lahmacun

Kaburga kıyması, kaşar peyniri, domates, biber. Mevsim salata ile

234 TL
menu
Has Özel Lahmacun

Acılı special, mevsim salata ile servis edilir.

234 TL

Pideler

(19 Ürün)
menu
Cantık Pide

Mevsim salata ile

135 TL
Kıymalı Kaşarlı Cantık Pide

Mevsim salata ile

171 TL
menu
Kuşbaşılı Kaşarlı Cantık Pide

Dana Kuşbaşı Et,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim Salata ile servis edilir.

207 TL
menu
Kaşarlı Kapalı Pide

Kaşar Peyniri,Çörek Otu,Susam,Mevsim salata ile servis edilir.

333 TL
menu
Kıymalı Yumurtalı Açık Pide

Kaburga Kıyması,Yumurta,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

315 TL
menu
Kıymalı Kaşalı Yumurtalı Pide

Dana Kaburga Kıyması,Kaşar Peyniri,Yumurta,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

342 TL
menu
Kıymalı Açık Pide

Dana Kaburga Kıyması,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

%100 Beğenildi(8 Değerlendirme)
300 TL
menu
Peynirli Pide

Tam Yağlı Ezine Beyaz Peynir,Yumurta,Maydanoz,Mevsim salata ile servis edilir.

297 TL
menu
Veggie Pide

Domates,Biber,Kaşar Peyniri,Mevsim salata ile servis edilir.

288 TL
menu
Kaşarlı Yumurtalı Açık Pide

Kaşar Peyniri,Yumurta,Mevsim salata ile servis edilir.

333 TL
menu
Kıymalı Kaşarlı Açık Pide

Kaburga Kıyması,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

324 TL
menu
Sucuklu Kaşarlı Açık Pide

Dana Kangal Sucuk,Kaşar Peyniri,Mevsim salata ile servis edilir.

360 TL
menu
Kuşbaşılı Açık Pide

Dana Kuşbaşı Et,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

%93 Beğenildi(16 Değerlendirme)
360 TL
menu
Kuşbaşılı Yumurtalı Pide

Dana Kuşbaşı Et,Yumurta,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

378 TL
menu
Kuşbaşılı Kaşarlı Açık Pide

Dana Kuşbaşı Et,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir

%93 Beğenildi(44 Değerlendirme)
387 TL
menu
Karışık Açık Pide

Dana Kaburga Kıyması,Dana Kuşbaşı Et,Dana Kangal Sucuk,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

405 TL
menu
Kuşbaşılı Kaşarlı Yumurtalı Pide

Dana Kuşbaşı Et,Yumurta,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir

405 TL
menu
Bahar Pide

Kaşar peyniri, beyaz peynir, domates, biber, yumurta ve maydanoz içerir

351 TL
menu
karışık pizza

Kuşbaşı et, sucuk, mantar, kaşar peyniri, domates ve biber içerir

400,50 TL

Spesiyaller

(6 Ürün)
menu
Etli Ekmek

Kaburga Kıyması,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

%86 Beğenildi(80 Değerlendirme)
300 TL
menu
Mevlana Pide

Kaburga Kıyması,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

%90 Beğenildi(73 Değerlendirme)
320 TL
menu
Bıçak Arası Pide

Dana Kuşbaşı Et,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

%94 Beğenildi(18 Değerlendirme)
360 TL
menu
Semazen Pide

Dana Kuşbaşı Et,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

387 TL
menu
Kiremitte Kaşarlı Et

Dana Kuşbaşı Et,Kaşar Peyniri,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

567 TL
Sacda Et

Dana Kuşbaşı,Domates,Biber,Mevsim salata ile servis edilir.

540 TL

Yan Ürünler

(9 Ürün)
menu
Mevsim Salata
72 TL
menu
Domates Söğüş

İnce dilimlenmiş, taptaze lezzetli domates söğüş.

52,77 TL50 TL
menu
3'lü Söğüş Tabağı

Taze soğan, domates ve maydanozdan hazırlanan lezzetli söğüş tabağı.

121,50 TL
menu
Biber Turşusu
40,50 TL
Sumaklı Soğan Salatası
%83 Beğenildi(6 Değerlendirme)
50 TL
menu
Lavaş (Adet)
45 TL
menu
Yoğurt
49,50 TL
menu
Pide Ekmeği
72 TL
menu
Közlenmiş Biber
45 TL

Tatlılar

(5 Ürün)
menu
Fıstıklı Künefe

İçi fıstıklı peynirli çıtır künefe

270 TL
menu
Hasır Kadayıf

Çıtır hasır kadayıf fıstık peynir ve şerbetin eşsiz uyumu sıcak ve taze servis edilir

279 TL
menu
Gül Katmeri

Fıstıklı, kaymaklı, çıtır, şerbeti tam kıvamında

288 TL
menu
Antep Fıstıklı Katmer
%70 Beğenildi(10 Değerlendirme)
270 TL
menu
Künefe

Tek kişilik

%80 Beğenildi(21 Değerlendirme)
252 TL

İçecekler

(12 Ürün)
menu
Limonlu Soda (20 cl.)

Cam şişe

54 TL
menu
Soda (20 cl.)

Cam şişe

45 TL
menu
Su (50 cl.)

Pet şişe

%100 Beğenildi(6 Değerlendirme)
36 TL
menu
Coca-Cola Zero Sugar (33 cl.)

Kutu içecek

90 TL
menu
Coca-Cola (33 cl.)

Kutu içecek

90 TL
menu
Fanta (33 cl.)

Kutu içecek

90 TL
menu
Fuse Tea Şeftali (33 cl.)
90 TL
menu
Şalgam Suyu (30 cl.)

Pet şişe

81 TL
menu
Ayran (20 cl.)

Küçük boy

%100 Beğenildi(36 Değerlendirme)
54 TL
menu
Coca-Cola (1 L.)

Pet şişe

135 TL
menu
Ayran (1 L.)

Pet şişe

%96 Beğenildi(25 Değerlendirme)
126 TL
Üzüm Suyu
105 TL